Business team outsoursing

Business team outsoursing in our concept means a comprehensive solution to problems related to the business team operation. We take on our shoulders... ...read more

Aktuality

TEAM 4 YOU SLAVÍ 10TÉ NAROZENINY. STÁLE PRVNÍ, STÁLE NEJVĚTŠÍ, STÁLE KUPŘEDU.

Psal se rok 2007 a v Krnově se zrodil budoucí leader v oblasti outsourcingových a marketingových služeb na českém a později slovenském farmaceutickém trhu. Dnes, po deseti letech, o poznání větší, moudřejší, ale stále plná života a nápadů, se naše společnost dostává do další fáze svého působení. Za dobu své existence využilo její služby přes 80 českých i nadnárodních společností, některé jsou pak s námi od samého počátku až do dnes. Děkujeme..

SPOLEČNOST TEAM 4 YOU ZMĚNILA KONTAKTNÍ ÚDAJE A REZIDENCI.

Po dlouhých letech strávených na ulici Revoluční v Krnově, opustila společnost TEAM 4 YOU své „rodné“ město a přesídlila do cca dvaceti kilometrů vzdálené Opavy. Důvodem byl především požadavek na prostornější modernizované prostory a dostupnější infrastruktura pro zaměstnance společnosti i pro naše obchodní partnery. Věnujte tedy, prosím, pozornost změně kontaktních a fakturačních údajů a sídla společnosti v sekci Kontakty.

NOVÝ PARTNER TEAM 4 YOU VONÍ PŘÍRODOU A PŘINÁŠÍ DO LÉKÁREN ZDRAVÉ POCHUTNÁNÍ.

Od ledna 2017 začala naše služby využívat úspěšná česká společnost TOPNATUR s.r.o., které od r. 1996 působí na potravinářském trhu a na tuzemský trh dodává kvalitní produkty tzv. zdravé výživy (např. sušené rostlinné nápoje, sójové, ovesné či kokosové mléko, výrobky pro zdravá střeva a zažívání a mnoho dalších). Od roku 2005 je firma TOPNATUR s.r.o. držitelem certifikátů dle mezinárodní normy systému kvality a řízení jakosti ISO 9001 a HACCP.

partner's products

gallery update