Marketingové a reklamní aktivity

Marketing je významnou složkou podpory prodeje, a proto mu věnujeme velký prostor při prezentaci partnera na lékárnách, či např. v oslovení koncového zákazníka. S širokou nabídkou marketingových služeb se jistě trefíme do Vašich představ o promyšlené a cílené podpoře produktů či značky.
Marketingové a reklamní aktivity jsou jedním z hlavních nástrojů, které vedou k přesvědčovací komunikaci s cílovými skupinami a s veřejností. Přinášíme Vám full-service řešení presentace značky a podpory prodeje zboží či služby. Dlouholeté zkušenosti v oblasti spolupráce s reklamními agenturami nám umožňují nejen vytvářet takové reklamní kampaně, které značku prodávají, ale zajistit Vám i výběr a nákup potřebného prostoru v médiích za maximálně výhodné ceny.


Reklamní kampaně
navrhneme, vytvoříme a zajistíme Vám produkci ATL kampaní i BTL aktivit na klíč za maximálně výhodné ceny a sestavíme Vám návrh optimálního rozpočtu na reklamní kampaň

Web marketing
nabízíme Vám tvorbu webových stránek a dalších internetových prezentací (bannery, partnerské odkazy aj.)


Firemní propagační materiály
navrhneme, graficky zpracujeme podobu firemních tiskovin, POS či POP materiálů


Logotypy
navrhneme a graficky Vám zpracujeme firemní či produktová loga jejich design / redesign

Obalový design
navrhneme Vám design obalových materiálů, etiket i sekundárních obalů


Grafické manuály
zpracujeme Vám grafické manuály pro používání barevností logotypů dle způsobu použití


Corporate identity
zpracujeme Vám jednotný vizuální styl pro Vaši korporátní komunikaci / image


Předměty podpory prodeje
navrhneme, vytvoříme a zajistíme Vám produkci reklamních předmětů

Sampling
vytvoříme grafický návrh, zajistíme výrobu i distribuci vzorků Vašich produktů

Semináře
Semináře a konference mají velký význam nejen pro edukaci a informovanost účastníků, ale je nutné doplnit je zároveň oddechovým a zábavným programem. Nabízíme Vám výběr lokality včetně ubytování a kapacitně vyhovujících prostor, personální zabezpečení (servírky, moderátoři, účinkující umělci, dj´s atd.), organizace a načasování přednášek, příspěvků, diskusí; návrh a tvorba prezentací (grafika, texty), zajištění zábavného a doplňkového programu a další.

produkty partnerů

přidáno do galerie